Ślub i wesele

Wesela tematyczne – nowy trend

Coraz częściej nowożeńcy chcą zaskoczyć swoich gości niecodzienną imprezą weselną. Coraz częściej również dbają o to, by cała oprawa tego wydarzenia była w wyjątkowym klimacie i dla nich samych stwarzała nie lada pamiątkę i niezapomniane chwile. Powiedzmy sobie szczerze: tradycyjne wesela, na których tańce były jedyną rozrywką odchodzą już do lamusa. Dzisiaj tego rodzaju uroczystości to prawdziwe, zaplanowane w najmniejszym calu eventy.

Coraz bardziej popularne są wesela tematyczne. Tym samym nie jest już wielkim zdziwieniem fakt, iż para młoda postanawia tej nocy bawić się w klimacie hiszpańskim, cygańskim czy rockowym. Trzeba również zaznaczyć, że tradycyjne zespoły również nie maja już tak wiele zleceń. Dzisiaj chętniej wybierany jest DJ lub cover band w Warszawie, który idealnie wprowadzi gości w zamierzony nastrój.

Kto gościł niedawno na weselu en wie, że zawsze nowożeńcy chcą podziękować gościom za przybycie i radowanie się z nimi najważniejszą chwilą w życiu. Co, którzy bawią się na weselu mają okazję podziwiać więc występ profesjonalnych tancerzy, pokaz magika czy wziąć udział w zabawie karaoke. Tradycja stał się już pokaz sztucznych ogni czy puszczanie lampionów na szczęście a na oczepinach królują coraz bardziej szalone konkursy.