Ślub i wesele

Jak fotografują się nowożeńcy?

Zdjęcia na basenie, w urokliwym parku, na łące, na łódce, moście, tramwajowych torach. Tak naprawdę ogranicza nas tylko kreatywność. Ogromną popularnością cieszą się dzisiaj sesje tematyczne. Przeniesienie się do krainy z bajki o Alicji w Krainie Czarów czy stworzenie mrocznego klimatu z filmu Zmierzch to tylko niektóre propozycje. Wiele zależy od zamiłowań młodej pary i ich temperamentu.

Aby zrobić odważną sesję, trzeba znaleźć naprawdę profesjonalnego fotografa. Poszukiwania niech odbywają się w sieci, gdzie takowi się ogłaszają. Wpiszmy hasło typu „zdjęcia ślubne warszawa”, by obejrzeć portfolio fachowców. Podczas rozmowy określmy dokładnie, jaki klimat zdjęć chcemy uzyskać. Pamiętajmy, że nie każdy zgodzi się na wykonanie tych najbardziej szalonych.

Z drugiej strony, oczekujmy od fotografa propozycji. To on ma największe doświadczenie i doskonale wie, jakie są trendy. Zdaje sobie też sprawę, czy wasz pomysł w ogóle może się udać, czy on sam posiada ku temu predyspozycje. Nie każdy musi potrafić przecież fotografować pod wodą albo z lotu ptaka.