Ślub i wesele

Hity na wesele

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Nie bez powodu więc nowożeńcy pieczołowicie dobierają każdy element tego wydarzenia i dbają o jego najmniejszy szczegół. Na liście obowiązkowych czynników, które składają się na udaną uroczystość tego rodzaju jest oczywiście muzyka.

Od wielu już lat w tej kwestii niewiele się zmienia. Nadal na scenie królują cover bandy Warszawa, które grają muzykę „na żywo” i zachęcają gości do wspólnej i żwawej zabawy. Wybierając listę utworów, jakie mają być puszczane podczas wesela należy wziąć przede wszystkim pod uwagę gusta muzyczne większości gości. Ważnym aspektem jest również rodzaj przygrywanych kawałków – te mają być przede wszystkim szybkie, rytmiczne i skoczne a sentymentalne ballady mogą stanowić jedynie krótki przerywnik na odpoczynek.

 

Nie jest żadna tajemnicą, że na wszystkich weselach królują podobne utwory bowiem zespoły na wesele doskonale wiedzą przy czym goście bawią się najlepiej. Ekipa z zespoly.com gra przede wszystkim klasykę, wedle uznania Młodej Pary, ale za każdym razem dorzuca od siebie kilka nowości, które z miejsca stają się prawdziwym hitem. Trzeba zaznaczyć, że chociaż od dekad na deskach parkietu weselnicy bawią się przy „Windą do nieba”, „Kawiarenki”, „Gdzie się podziały tamte prywatki” czy „Rudy się żeni” to w każdym sezonie na piedestał wkraczają przeboje, które stają się obowiązkową pozycją na liście przygrywanych piosenek podczas każdego tradycyjnego weseliska.