GastronomiaRozrywka

Jak zorganizować event na świeżym powietrzu?

Okres wiosenno letni sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu. Jesteśmy wręcz żądni przebywania na łonie natury, dosyć mamy zamknięcia w czterech ścianach. O ile bardziej przyjazny klimat tworzy się spontanicznie podczas spotkań przy grillu czy na bankiecie pod eventowym namiotem.

Okazuje się również, że wydarzenie, które chcemy zorganizować na dworze, kosztować nas będzie sporo mniej – nierzadko wynajęcie sali wiąże się z wydatkiem nawet kilu tysięcy złotych. Aby przyjęcie przebiegało zaś na terenach zielonych, wystarczy nierzadko ogrodzony plac czy działka.

Przyda nam się z całą pewnością kontakt do dobrej firmy cateringowej, która dostarczy nie tylko jedzenie, ale i niezbędne elementy do jego przechowywania. Cały asortyment można spokojnie wypożyczyć. Wypożyczalnia namiotów oferuje różne akcesoria niezbędne do rozstawienia obiektu, pod którym będzie można się schować w razie niepogody. Wypożyczalnia stołów i krzeseł zapewni natomiast miejsca, przy którym goście będą mogli oddać się konsumpcji wyśmienitych potraw.

Warto na pewno, by miejsce, w którym ma odbyć się event posiadał dobre zaplecze – niezbędny będzie przecież prąd, by oświetlić całość i włączyć muzykę w odpowiednim klimacie.

A jak zadbamy o gości? Wynajem fotobudki będzie do tego idealny! Tutaj sprawdzisz szczegóły: https://fotobudka.eventteam.me/cennik/

Nie zapomnijmy o obsłudze kelnerskiej, bo chociaż spotkania na świeżym powietrzu mijają w dużo bardziej luźnej atmosferze to standard przyjęcia nadal musi pozostać na najwyższym poziomie.