CiekawostkiŚlub i wesele

Zabytkowe samochody do ślubu – zadbaj o fotografa

Marzysz o wyjątkowym ślubie? Chcesz, by każdy element najważniejszego dnia w Twoim życiu był idealny, niczym z bajki? Postaw na romantyczny styl retro, który doskonale oddaje charakter tej uroczystości. Nie zapomnij o osobie, która zapewni fotografię i filmowanie ślubów. Warszawa – tu można przebierać w ofertach.

Specjalistki od kompleksowej organizacji ślubu jasno potwierdzają, że już od co najmniej kilku lat widoczny jest trend urządzania ślubu i wesela w stylu retro – ten najbardziej kojarzy się z romantyczną miłością a to ona przecież ma być tego dnia na pierwszym planie. Panny młode wybierają więc koronkowe suknie i bukiety z polnych kwiatów. Nierzadko nowożeńcy do kościoła podjeżdżają zabytkowymi samochodami, co warto uwiecznić na zdjęciach i filmach z wesela.

Zabytkowe samochody do ślubu to klasa sama w sobie, idealny model na podniosłą ceremonię, wyjątkową chwilę. Najczęściej zabytki motoryzacyjne to modele klasyczne, eleganckie, odrestaurowane z największą starannością. To właśnie one pasują do ślubu najlepiej.

 

Aby móc cieszyć się jazdą zabytkowym autem i wpisać się w jego i tak długą już historię istnienia wystarczy znaleźć wypożyczalnię takich pojazdów. Ponieważ wynajem aut zabytkowych stało się dzisiaj bardzo popularne a usługa ta cieszy się ogromnym popytem to wypożyczalnie powstają dzisiaj niemal w każdym mieście jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Należy przejrzeć ofertę tych, które znajdują się najbliżej naszego miejsca zamieszkania a najlepiej odwiedzić je osobiście bowiem warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Przede wszystkim samochód do ślubu musi być wygodny i komfortowy – trzeba pamiętać, że panna młoda zazwyczaj ubrana jest w obszerną suknię. Co więcej, najczęściej wraz z młodą parą w podróż do kościoła wybierają się też świadkowie także w pojeździe musi znaleźć się wystarczająco dużo miejsca.

Istotna jest również karoseria – musi być bez najmniejszej skazy. To ważne również pod kątem firmy, które organizują filmowanie ślubów. Warszawa oferuje wiele rodzajów aut, które są w różnych rękach klientów. W profesjonalnych obiektywach aparatów, nawet niewielkie ryski mogą być bardzo widoczne.

Sprawdźmy też, czy zabytek jest w pełni sprawny i podróż nim nie grozi na przykład kraksą czy spóźnieniem się na własny ślub w wyniku usterki auta. Samochód powinien być sprawdzony w autoryzowanej stacji kontroli pojazdów.