Dom

Pomysłowy Stojak na worki do segregacji śmieci

Najnowsze uregulowania prawne nakazują mieszkańcom segregowanie śmieci komunalnych na odpady zmieszane, papier z plastikiem i szkło. Obecnie jest niedopuszczalne wrzucanie do jednego kosza wszystkich śmieci, które wytwarza gospodarstwo domowe. Należy dokonać zakupu specjalnego pojemnika do segregacji. W ofercie są dostępne  kosze na śmieci wyprodukowane specjalnie do segregacji śmieci, ale niestety one są ciężkie i mało mobilne. Najlepszym rozwiązaniem jest stojak na worki do segregacji śmieci.

Stojak na worki

Stojak jest podzielony na kilka segmentów. Stojaki na worki to są solidne i wytrzymałe metalowe rurki z możliwością składania. Najbardziej powszechne są stojaki, które są podzielone na trzy segmenty. Mają wbudowane trzy pokrywy w trzech różnych kolorach adekwatne do poziomu segregacji. Stojaki są lekkie, ważą powyżej 2 kg. Do stojaka pasują standardowe worki o pojemności 120 l. Konstrukcja stojaka jest bardzo prosta oraz ma składaną konstrukcję, więc można regulować  przedmiot oraz w każdej chwili złożyć i schować, gdy nie będzie już potrzebny. Niektóre przedmioty posiadają specjalny podest separujący worki od podłoża dzięki temu podłoga nie zostanie porysowana. Przedmioty odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne. W ofercie sprzedaży są również stojaki na jeden i dwa worki, które nadają się doskonale do postawienia przy domu, garażu, warsztacie i biurze. W przeciwieństwie do pojemników, stojaki można bardzo łatwo zapakować w samochód.  Na rynku dostępne są stojaki z czteroma pokrywami.

Gdzie kupić?

Najlepszym miejsce do zakupu stojaka na worki do segregacji śmieci są sklepy internetowe. Zamówiony przedmiot zostanie przysłany do domu kurierem nawet następnego dnia. To jest bardzo wygodna opcja, ponieważ nie jesteśmy zmuszeni jeździć po sklepach w celu poszukiwania konkretnego modelu, który nam się podoba. Wszelkie wymiary są podane w opisach przedmiotu. W Internecie mamy wszystkie oferty w jednym miejscu.