UrodaUsługi

Pierwsza wizyta u fryzjera

Odwiedzenie fryzjera nie zawsze musi zakończyć się pomyślnie. Są sytuacje że fryzjer jest jeszcze niedouczony i brakuje mu sporo umiejętności. To też wybranie salonu fryzjerskiego jest tak ważne. Potem z reguły przywiązujemy się do danego salonu i zawsze uczęszczamy do niego.

Czego zatem oczekujemy od fryzjera w trakcie pierwszej wizyty?

Dobry fryzjer Kabaty to taki, który oprócz naszych wytycznych będzie umiał nam doradzić, dobrać najlepszą fryzurę do naszych rysów twarzy, naszego ubioru czy stylu bycia. Naturalnie nie zrealizuje tego patrząc tylko na naszą osobę. Ale aby to zrobić, potrzebna jest szybka rozmowa, aby fryzjer mógł się dowiedzieć, czego oczekujemy. I fryzjer, który ma już odpowiednie doświadczenie w tym fachu będzie wiedział, jakie zaproponować nam uczesanie.

Oprócz fryzury powinniśmy uzyskać również informację, jak musimy dbać o nasze włosy, aby móc cieszyć się jak najlepszym wyglądem. Kompetentny fryzjer oceni stan naszych włosów oraz doradzi nam co robić, aby włosy się nie wysuszały albo nie przetłuszczały.

Oczywiście, po takich podpowiedziach, spora liczba osób z dużą chęcią wróci do tego samego salonu, a wtedy mamy pewność, że fryzjer zadba należycie o nasze włosy.

Oczywiście, tego typu wizyta będzie droższa. Bo dobry fachowiec nie musi zabiegać o Klientów. Oni sami do niego przyjdą. To też lepiej za w czasu zarezerwować sobie termin. Wtedy będziemy mieli pełne przekonanie, że nasze włosy zostaną obsłużone.

Jak widać wybór fryzjera to decyzja z pozoru banalna, ale po chwilowym zastanowieniu się zdajemy sobie sprawę, że takie szybkie, łatwe i przyjemne to to nie jest. Jednakże zdecydowanie lepiej jest za w czasu się zastanowić i dokonać wyboru odpowiedniej osoby, aniżeli denerwować się każdorazowo, gdy zerkamy w lustro.