Uroda

Loki czy włosy proste?

Chociaż od co najmniej kilku już panują podobne trendy dotyczące noszonych fryzur to warto zauważyć, że w każdym sezonie moda podkreśla również nowe formy. Tym razem, mimo, iż w Polsce panuje nader często mroźna zima styliści fryzur postawili na fryzury krótkie.

Modne będą boby jednak nie te zupełnie krótkie a nie co dłuższe, do wysokości karku z dłuższym przodem. Na topie będą również włosy długie, zupełnie proste. Wszyscy dobrze pamiętamy, że od kilku już lat moda wskazywała przede wszystkim na loki. Nie były to może mocno zakręcone włosy a raczej fale sprawiające wrażenie włosów „potarganych wiatrem”. Dzisiaj zupełnie odchodzi ię od tego trendu na rzecz włosów gładkich, lśniących, zdrowych i prostych, bez zbędnych cieniowań.

Moda jednak wraca biorąc pod uwagę przedziałki. O ile do tej pory modne były te z boku tak teraz fryzjer warszawa, na przykład z salontuiteraz proponuje te na środku głowy. Pamiętajmy jednak, że trendy to nie wszystko bowiem fryzura ma przede wszystkim pasować do naszej osobowości czy chociażby kształtu głowy czy rysów twarzy. Przedziałek po środku głowy chociażby najmodniejszy w tym sezonie nie będzie przecież odpowiedni dla osób, które mają owalny kształt, bo ten będzie jeszcze bardziej wydłużał twarz.