Uroda

Kriolipoliza – czy warto zainwestować w zabieg zamrażania tłuszczu?

Chyba nikt z nas nie lubi nadmiaru tłuszczu na swojej sylwetce. Dążymy do ciała smukłego i wysportowanego, stosując odchudzające diety i ćwicząc codziennie według starannie ułożonych planów treningowych. Osoby borykające się z nadmiarem tłuszczu często marzą o tym, żeby ten problem po prostu zniknął, nie zostawiając żadnych śladów. Jest to możliwe.

Pozbywamy się zbędnego tłuszczyku

Kriolipoliza to nieinwazyjny zabieg, który pozwoli na pozbycie się tłuszczu dokładnie z najbardziej problematycznych miejsc. Podczas zabiegu kriolipolizy specjalna aparatura zamraża komórki lipidowe pod skórą pacjenta, prowadząc do ich rozpadu. Proces ten wymaga czasu, bowiem obumarłe komórki usuwane są z naszego ciała stopniowo, jednak po minionym czasie sylwetka osoby poddającej się kriolipolizie zmieni się wręcz nie do poznania. Specjalna aparatura i profesjonalnie dobrana temperatura pozwala na wycelowanie wprost w tkankę tłuszczową, bez uszkadzania innych podskórnych tkanek. Wiadome jest również, iż więcej tkanki tłuszczowej oznacza więcej wymaganego czasu, aby zabieg przyniósł oczekiwane efekty.

Ubytki w udach, pośladkach czy tez talii widać stopniowo. Przynosi to wiele profitów- nasza skóra przyzwyczaja się do utraty wagi i zachowuje swoją jędrność, poza tym nasz organizm ma czas na usunięcie pozostałości komórek lipidowych z naszego organizmu. Kolejnym plusem kriolipolizy jest fakt, iż po zabiegu pacjent nie musi przechodzić żadnej rekonwalescencji. Praktycznie od razu możemy wykonywać wszystkie podstawowe czynności codzienne. Kriolipoliza Gdańsk to zabieg, który jest kierowany głównie do osób borykających się z nierównomiernym rozmieszczeniem tłuszczu. Jeżeli przeszkadza ci, iż całe twoje ciało jest w miarę szczupłe, a uda czy brzuch nadnaturalnie duże, to zabieg kriolipolizy jest idealny dla ciebie.