Ślub i wesele

Jakie są elementy w zaplanowaniu idealnego wesela?

Jeżeli…

…już organizować to całościowo, ze ślubem włącznie. Nie wolno nam zapominać o kilku bardzo ważnych elementach jak i o niewielkich drobnostkach. Tak więc powinniśmy się martwić o kwiaty, sale bankietową, jedzenie, napoje, kogo z kim posadzić, zaproszenia, fotografa czy zespół na wesele.

Stolica…

…Polski jest bez wątpienia miastem z największą ilością zawieranych małżeństw co daje duży wybór choćby kapel jak i fotografów oraz kamerzystów. Oczywiście, najważniejsze jest to, aby zespół był dobry, a prowadzący naprawdę miał do tego smykałkę oraz umiał zabawić wszystkich gości. Owszem możemy wybrać jakiś zespół na wesele który gra różnorodną muzykę. Sal bankietowych, w których możemy zrealizować całą imprezę jest mnóstwo. Jedne tańsze inne droższe ale wszystko jest zależne od tego co oferują w zamian. Jakie dania podaje się gościom weselnym, jak duży jest parkiet i jak to wszystko wygląda.

 

Czasami…

…jest również tak, że płacimy tak naprawdę tylko za salę, a o posiłki musimy martwić się sami. Jeżeli nie lubimy niczego planować, a mamy trochę więcej gotówki do wydania, można wynająć specjalistę , który zajmuje się całą organizacją imprez weselnych, wtedy też o nic nie będziemy się martwić.
A nam pozostanie się już tylko zastanowić, gdzie by tu pojechać w podróż poślubną.