Uroda

Depilacja laserowa – gładka przez cały rok

 

Dla przeważającej większości kobiet trudno sobie wyobrazić wyjście na salony lub na plaże bez wcześniej wykonanego zabiegu, jakim jest depilacja laserowa. Zabieg ten dzięki swojej niesamowicie dużej skuteczności stał się jednym z najchętniej i najczęściej wybieranych przez współczesne kobiety. Olbrzymi wzrost zainteresowania ta metodą wynika naturalnie z tego, że depilowana skóra jest gładka praktycznie przez cały rok.

Plusy i minusy

Zaczynając od plusów tej metody w pierwszej kolejności powinniśmy wymienić niesamowita trwałość i nadzwyczaj dużą skuteczność zastosowania tej metody, która zapewnia brak możliwości odrastania włosów. Kolejnym plusem dostrzeganym przez wiele pań jest ogromna oszczędność czasowa. Zabieg jest wykonywany na kilkukrotnie powtarzanej serii naświetleń, po której możemy cieszyć się gładką skórą pozbawioną wrastających w nią włosków. W porównaniu z depilacją woskiem, depilacja laserowa Gdańsk jest zdecydowanie dużo bardziej przyjemnym działaniem. Dla osób szczególnie wrażliwych istnieje opcja znieczulenia, co zwiększa ogólny komfort zabiegu. Używając do wykonania zabiegu odpowiedniego sprzętu i zgodnie z zaleceniami specjalisty posiadającego właściwe uprawnienia nie ma żadnego ryzyka jakiejkolwiek komplikacji.

Naturalnie podobnie jak w przypadku wielu innych różnorakich zabiegów kosmetycznych tak i w tym występują pewne minusy. Jednym z nich jest z całą pewnością cena zabiegu. Wykonanie pojedynczego zabiegu w zależności od miejsca i obszaru może kosztować od 100 do 500 złotych. W celu uzyskania optymalnych i w pełni zadowalających rezultatów depilacja laserowa wymaga kilku powtórzeń sesji. Metoda ta posiada również pewne przeciwwskazania w stosowaniu, co wpływa na to, że nie każda osoba może poddawać się zabiegowi.