Biznes

Ciekawe akcesoria dla fanów motoryzacji

Posiadanie samochodu dla wielu kierowców jest realizowaniem swojej pasji. Z myślą o osobach, które lubią modyfikować wygląd pojazdu powstały rozwiązania, które przy niewielkich kosztach pozwalają uzyskać niesamowity efekt. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Ramki pod tablice rejestracyjne

Ramki pod tablice rejestracyjne są ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na personalizację naszego pojazdu. Wszystko za sprawą możliwości naniesienia treści, która będzie znajdować się na takiej ramce. Co ciekawe ramki pod tablice rejestracyjne mogą być nośnikiem reklamowym, ponieważ firmy decydują się na umieszczenie danych kontaktowych. Taka praktyka jest realizowana przez m.in. salony samochodowe lub firmy, które posiadające samochody służbowe. Ponadto ramki pozwalają na solidne zamontowanie tablicy rejestracyjnej. Jest to ważna kwestia, ponieważ w przypadku braku tablicy czekają nas konsekwencje karne.

Folia samochodowa

Kolor samochodu jest jednym z czynników, który przykuwa uwagę na drodze. Dzięki niemu dany pojazd jest rozpoznawalny. Zmiana lakieru jest kosztowną inwestycją, dlatego z tą myślą powstała folia samochodowa. Dostępna jest ona w różnych kolorach, przez co mamy dużą swobodę w personalizacji naszego pojazdu zmieniając kolor nadwozia. Jeśli posiadamy sportowe auto, to możemy pomyśleć o wykorzystaniu dwóch pasów, które będą przebiegały przez środek pojazdu. Takie rozwiązanie podkreśli sportowy typ pojazdu. Folia jest również sposobem na zabezpieczenie powłoki lakieru lub zasłonięcia rys. Folia dobrej jakości pozwala na bezproblemowe usuwanie, które nie pozostawia śladów.

Oświetlenie LED

Osoby lubiące modyfikacje i personalizację powinny zapoznać się z oświetleniem wnętrza samochodu. Jest to ciekawa opcja, która pozwala na zamontowanie oświetlenia LED, które może być zmieniane przy użyciu pilota. W ten sposób dostępnych jest 8 kolorów, które mogą być zmieniane wraz z intensywnością światła. Oświetlenia może być montowane pod siedzeniami, nad nogami, pod drzwiami lub w bagażniku.